Drukuj

Konglomerat, czyli Solid Surface

Produkty z grupy Solid Surface to materiały o wyjątkowo wszechstronnym zastosowaniu łączącym właściwości minerału i żywic akrylowych (poliestrowych). To tworzywa sztuczne, których zadaniem jest zapewnić wnętrzu prestiżowy i elegancki charakter. To również cały system rozwiązań: począwszy od płyt o różnej grubości, wykończeniowych listew krawędziowych do wyjątkowo funkcjonalnych i pięknych umywalek łazienkowych, wanien oraz zlewozmywaków laboratoryjnych i kuchennych.  

ZAKRES ZASTOSOWAŃ

KUCHNIE (BLATY) - dzięki swoim uniwersalnym właściwościom Solid Surface jest znakomitym wyborem do wnętrz kuchennych. Znajduje zastosowanie jako powierzchnia robocza blatu, ale również jako zlewozmywaki bezspoinowo zintegrowane z blatem, blat stołu jadalni, parapet czy okładzina ścienna.

KUCHENIE (ZLEWOZMYWAKI) – Solid Surface jako materiał termoplastyczny oferuje cały zakres zastosowań, z których jednym z najciekawszych jest produkcja zlewozmywaków. Oferujemy kilkadziesiąt typów zlewozmywaków wśród nich zlewozmywaki do podklejania (podwieszania), nakładania, licowania z powierzchnią blatu. Zlewozmywaki mogą być oferowane jako pojedyncze komory do samodzielnego aranżowania lub gotowe z ociekaczami. Proponujemy wersje z dnem litym lub ze stali nierdzewnej.

ŁAZIENKI - Trudno znaleźć lepszy materiał niż Solid Surface chcąc nadać wnętrzu łazienki unikalny i wyjątkowy, a jednocześnie bardzo funkcjonalny charakter. Z materiałów tego typu można wykonać niemal wszystko w łazience, począwszy od blatu z wbudowaną bezspoinowo, zintegrowaną umywalką, parapetu, półek, okładziny ściennej, na kabinach natryskowych i wannach skończywszy.

HOTELE I RESTAURACJE- Solid Surface to materiał równie funkcjonalny i higieniczny co elegancki, nadający wnętrzu charakter prestiżowy i reprezentacyjny. Choćby z tych powodów jest również produktem idealnym do zabudowy we wszystkich sektorach ważnych w hotelach i restauracjach ze względu na ich reprezentacyjny charakter, ale i na kontakt z żywnością. Znajduje zastosowanie w lobby i recepcji jako blat recepcyjny, stolik na telefon, kabina telefoniczna, stojak na bagaż, okładzina ścienna lub działowa, parapet. Z Solid Surface można wykonać tablice oraz znaki. W części restauracyjnej jest idealny jako blat stolików czy lady barowej. Ze względu na swoją higieniczność to również optymalne rozwiązanie do kuchni hotelowej i restauracyjnej oraz łazienek pokojowych i ogólnie dostępnych toalet.

SZPITALE, LABORATORIA, CENTRA OPIEKI MEDYCZNEJ - Solid Surface dzięki swej uniwersalności znajduje zastosowanie również we wnętrzach szeroko rozumianej służby zdrowia. Może być stosowany zarówno w sektorach recepcyjnych jednostek opieki medycznej, w łazienkach (również specjalistycznych przeznaczonych dla pielęgnacji niemowląt), toaletach i kuchniach, ale również we wnętrzach laboratoryjnych. Jest polecany jako blaty lad recepcyjnych, stolików, jako wyposażenie łazienek pokojów szpitalnych oraz ogólnie dostępnych toalet. Znajduje zastosowanie we wszystkich miejscach gdzie ważna jest sterylność np. w kompleksach operacyjnych jako powierzchnie robocze, okładziny ścienne, umywalki, czy w laboratoriach jako powierzchnie robocze zintegrowane bezspoinowo ze zlewozmywakami. Stosowany w gabinetach dentystycznych jako blat przygotowawczy.

Solid Surface świetnie sprawdzi się rówież w BANKACH, SKLEPACH i SUPERMARKETACH, URZĘDACH, SZKOŁACH I UNIWERSYTETACH, JACHTACH ORAZ INNYCH JEDNOSTKACH PŁYWAJĄCYCH.

"

Zadaj pytanie